Mini Calix


Mini Calix


Mini-Calix iç ve dış mekanlarda kullanılan bir AQUACALIX ürünüdür. Bu ürün evinizde balkon , veranda, teras , merdiven boşluğu, kapı önü ve bahçenizde mükemmel bir dekorasyon sağlayacak . İşyerlerinizde ,bekleme salonlarınızda , ofis ve bürolarınızda mükemmel bir tamamlayıcı olacak. Bitkileri balıkları motoru ve aksesuarlarıyla birlikte kargo ile kapınıza kadar gelir. Sadece onbeş dakikada kuracağınız Mini-Calix iç ve dış mekanlarda yer kaplamadan gölet havası yaratarak akvaryumdan öte olduğunu kanıtlıyacak

 

     Minik bir gölette olan herşey mini-calix ile veranda balkon bekleme salonu kapı girşi veya cafe restorant gibi yerlerde  saksı ve salon çiçeğinden öte bir görüntü sağlar.Akvaryum hobicileri için akvaryumdan öte tamamen gerçekçi ve doğal yapısıyla içindeki nilüfer çiçeğinden balığına herşey tabiatın tam bir parçası..

Yaz kış demeden açık yada kapalı mekanlarda dekoratif görüntüsünü korur. Çevre düzenleme ve peyzajda mekanlara inanılmaz hava katar.

mini - calix   15 dakika içerisinde kurulabilecek kolaylıkta bir üründür.  Yapmanız gereken kutusundan çıkarmak içine su doldurmak ve ambalajındaki bitki ve dekoratif ürünlerini yerleştirmek son olarakda balığını eklemek.

Set içindekiler:

- mini calix fiberglass tank   ( 80 cm çapında )

- Su altı motoru

- 5 çeşit su bitkisi

- Su akıtan dekoratif obje.( bamboo çeşme)

- 1 su altı aydınlatma lambası.

- 1 litre doğal dekor taşı ve kayası.

-  2 adet  süs balığı ( finger size )

- hortumlu temizleme pompası

- 1 paket balıkyemi

- 1 paket su bitkisi  gübresi.

( RENK SEÇENEĞİ OLARAK YEŞİL BULUNMAKTADIR.)