Koi Park

Tüm dünyada sosyal tesis ve eğlence parklarının en çok ziyaretçi çeken bölümü olan koi-park  artık AQUACALIX farkıyla  tesislerinizde.  Mesire amaçlı 

Koi Park


Tüm dünyada sosyal tesis ve eğlence parklarının en çok ziyaretçi çeken bölümü olan koi-park  artık AQUACALIX farkıyla  tesislerinizde.  Mesire amaçlı  ve turistik tesislerinizin ölü sahalarını kazanç kapısına çeviriyoruz .Koi-park ile müşterileriniz ve ziyaretçileriniz insan elinden yem yemeyi seven koi balıklarıyla vakit geçirebilmek için sizi tercih edecektir. Sizde ziyaretçilere sunacağınız balık yemi hediyelik ve  hatıra eşyası, fotoğraf çekimi  ve giriş ücreti gibi gelirlerle dünyanın çeşitli ülkelerindeki işletmeler gibi ciddi kazançlar sağlayacaksınız.

 Küçük çapta hayvanat bahçeleri  ve  botanik parkların en çok  ziyaret gören ve merak edilen kısmı olan koi parklardır. Özel tasarımı ve sisteminin kusursuzluğu ile koi park uygulamasına su kaynağı olmayan işletmelerde sahip olabilir. Gerek dış mekanlara gerekse iç mekanlara rahatlıkla uygulanabilen koi park  yaz kış ayrımı yapmadan hizmet verebilir.