Koi Havuzu


Koi Havuzu


AQUACALIX  tropik balık üretimindeki  profesyonel  deneyimini  aquapeyzaj  sektöründe  geliştirerek tüm dünyanın büyük ilgi gösterdiği koi havuzunu ülkemize taşıdı.  Bahçenizde istenilen büyüklükteki ve şekildeki koi havuzunda balıklarınızı ellerinizle besleyeceksiniz. Birbirinden farklı renk ve türlerdeki koileriniz görenlerde hayranlık uyandıracak. 

  Koi havuzu tamamen koi balığı beslenmesine uygun şekilde ve sistemde tasarlanır. Süs havuzu aksine koi havuzu içerisinde koi balığını yaz kış güvenli şekilde yaşatmak için tasarlanır. Özel filtrasyon sistemleriyle desteklenen koi havuzu balıkların her türlü fiziksel ve biyolojik ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanır. Koi havuzu istenilen şekil ve büyüklükte tasarlanabilir. Sadece bahçe havuzu yada süs havuzu olarak değil yarı kapalı yada kapalı mekanlardada güvenle uygulanır.

Koi havuzu su bitkilerininde yaşayacağı şekilde tasarlanır. Böylece balıklar doğal ortamına en yakın şekilde yaşarken ayrıca üst düzey bir peyzaj görünümüne sahip olunabilir.

Koi balığı yetiştiriciliği ve bakımı konularında eğitimli ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.