Dere Ve Suyolu


Dere Ve Suyolu


Bahçesinde bir dere akan ev mi hayal ettiniz? Hep işletmenizin bir su kenarında olmasını isteyip kalitesinde gözle görülür bir fark yaratmak mı istediniz? AQUACALIX bu beklentilere cevap verip bahçenize bir dere yatağı getiriyor. Çıplak ayağınızla içerisinde gezebileceğiniz gerçeğini aratmayacak kadar mükemmel bir dereye sahip olacaksınız. İşletmeler müşterilerini mini ahşap köprülerle rüya gibi bir bahçeye taşıyabilecek. Herkesin konuştuğu bir bahçeye sahip olmak için mükemmel bir fırsat. Üstelik istenilen uzunlukta ve şekilde olmasıyla da her bahçeye ve her bütçeye uygun.

  Yapay dere ve su yolu biş şelale ile başlayarak bir gölete dökülebilir. Küçük çağlayanlar ve  şelalelerle desteklenebilir. Dere ve su yolu peyzajında su bitkileri kullanılarak tamamen tabiattaki  bir dere görünümünü alır. Özenle seçilmiş malzemelerle tasarlanan uygulamanın  görselliği üst düzey bir peyzaj kalitesi taşır.

Yapay dere ve su yolunda dikkat edilmesi gereken husus uygulama için doğru olan filtrasyon sisteminin kullanılmasıdır. AQUACALIX bu uygulamalarda en ince ayrıntı ve hesapları göz önünde bulundurarak sistemin düzenli işleyişini sağlar.