Aquacalix

SERVİS

AQUACALİX  su ürünleri  ve peyzaj  dalında akademik  eğitim almış ve aquapeyzaj alanında deneyimli personeli ile dört mevsim servis hizmetiyle sorunsuz su peyzajlı bahçenizin keyfini sürmenizi sağlar. AQUACALIX servis  Türkiye’nin her  yerinde müşterilerine ulaşır ve hizmet verir. Göletlerinizin mevsimsel bakımını  ve  kontrollerini gerçekleştirir. Biyolojik gölet temizliği, filtrasyon bakımı yanı sıra bitki ve balık teminini sağlar. Dört mevsim servis hizmeti ile gölet içi ve çevresi peyzajı , yem  ve ilaç konusun da müşterilerine hizmet sunar. Böylece göletiniz sürekli olarak AQUACALIX güvencesinde olur.

AQUACALIX Servis hakkında sıkça sorulan sorular;

AQUACALIX  dört mevsim servis nedir?

AQUACALIX servis ekibi rutin bakım ve kontrol amaçlı isteğe bağlı olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olsun senede dört defa size ulaşır. Müşterinin isteğine bağlı olarak bu servis süresi daha sık yada daha az olabilir. 

Servis  ne gibi hizmetler verir?

AQUACALIX  servis hizmetleri su bahçelerinizdeki her türlü peyzaj işlerini gerçekleştirir. Biyolojik göletinizin yanı sıra bahçe peyzajındada  hizmet verir. Biyolojik filitrasyon sistemlerinin kontrolü ve temizliği , gölet içi bakım onarım ve temizliği ,  su bitkilerinin ve balık sağlığının kontrolü başlıca hizmetleri arasındadır. Aynı zamanda müşterilerine göletleri için ihtiyaçları olan aksesuar , bitki , balık ,balık yemi ve ilaçlarını doğrudan temin eder.

 Göletimde beklenmedik bir durum yaşarsam ne yapmalıyım?

AQUACALIX müşterilerine özel olarak verilen teknik destek hattı numarasıyla  7/24 sorununuzun çözümü için yardım alabilirsiniz. Ayrıca hizmet talebiniz ve sorun çözümünüzde Türkiye’nin neresinde olursanız olun AQUACALIX servis hep yanınızda olacaktır.

Göletimin ve su bahçemin bakımını ben yapabilirmiyim?

Kesinlikle yapabilirsiniz ama bazı riskleri vardır. Birçok müşteri kendisi yada işletmeler  personellerine bakımları yaptırmaktadır. Buna rağmen AQUACALIX servise her zaman ihtiyaç duyulur. Eğitimli ve uzman personel , bakım ve temizlik konusundaki ihtiyaçları ve uygulamaları bildiğinden bakım sorunsuz olacaktır. Ayrıca müşteri ve işletme personelince yapılan bakımda gerçekleşen hasar ve aksaklıklardan AQUACALIX sorumlu olmayacaktır.